Home

Https www eliztech com remotes pilot supertel php

PRO-TEL Pilot Remote Control - eliztech

Raspunsul la intrebarea Coduri telecomanda Pilot Supertel. Am nevoie de coduri telecomanda Pilot Supertel, pentru televizor Panasonic, si instructiuni de selectar Codes Pilot Supertel Urc2002 23 > DOWNLOAD (Mirror #1 cao svima, kupio sam polovan TV WEG WP2562AXT, naravno bez daljinca, a sada sam iz neke fioke iskopao univerzalni daljinski PILOT URC2002-P, ali bez pratece dokumentacije, autosearch sam zaboravio kako se na njemu radi pa me zanima da li neko zna koji kod da upotrebim da bi mi radio na ovom tv-u, pozeljno je da radi sve i txt, uopste kompletan meni ako uopste moze, a ako neko ima celu listu.

Bonjour, Bonjour, j'ai une telecommande PILOT SUPERTEL, je voudrais connaitre SVP, le code pour recepteur satellite condor 4500 et 500 Step 4: Direct your SUPERTEL remote towards your device. Step 5: Press the OFF key, and keep it pressed until the device turns off, or in case of a VCR or HI-FI a change takes place. As soon as the OFF key is pressed, the remote starts covering the device range (TV, VCR, etc.) according to the device preprogrammed at that location Code de telecommande pilote [Fermé] Signaler. b2k - 7 juin 2010 à 13:19. papamoez - 23 janv. 2011 à 17:42. Bonjour, j'ai une telecommande pilote universelle mais j'ai perdu le manuel des codes. et je cherche le code de recepteur numérique Echostar 3000. et merci d'avance. Afficher la suite Ma ajutati am o telecomanda pilot la televizorul orion dar nu stiu care sunt codurile ma ajutati! si nu scrie in instructiuni va rog scrietimi codurile si ajutatima sa o programez! Tags: phpwww eliztech remotes pilot eliztech remotes phpwww pilot

Am un televizor digital control multi-system si nu gasesc codul pentru telecomanda pilot supertel...Dau funda. 2 răspunsuri. trimisă pe 13 Martie 2014. Gabytzu_Gabriel_1992 întreabă: Am si eu o telecomanda pilot supertel si nu stiu codul pentru marca de televizor DAEWOO DUAL-TEC, FUJITSU, ITT, LG, SELECO, TELETON Pentru a vedea majoritatea brand-urilor și modelelor de televizor compatibile cu acest model, puteți accesa: http://www. alimentatoare tensiune. alimentatoare clasice (cu transformator) alimentatoare În comutaȚie; alimentatoare pentru laptop; alimentatoare pentru lc Някои знае ли код за универсално дистанционно за самсунг HT-THX22..имам дистанционно SilverCrest KH2159 Код за това дистанционн

SAMSUNG Pilot remote control codes - eliztech

PHILIPS Pilot remote control codes - eliztech

Buna TPU,am achizitionat de curand o telecomanda universala supernet deoarece telecomanda televizorului meu,NEI s-a stricat. Am incercat codurile dar fara succes si am vazut ca se poate conecta automat, am apasat pe code ? Si dupa am tinut apasat pe butonul off, dupa mult timp de stat cu telecomanda in mana s-a oprit din palpait dar tot nu a functionat, unde pot vedea daca telecomanda este sau. imam daljinski PILOT Supertel TV je HB-Ingelen...pokusavao sam sve moguce kodove i nista se ne desava,najblize sto mi je bilo to je da se kao nesto aktivira ali nema veze sa vezom,tu gde se pojacava na daljinskom,meni tu menja kanale,gde menjas kanale tu se gasi televizor i tako dalje....moze neka pomoc plzzzzz 8)) Sifre za daljinski Pilot 04.10.2008. trion fx21c16 univerzalni daljinski zaključan tv.. 18.10.2013. trebaju mi kodovi za tv crown, 17.09.2008. Univerzalni daljinski Fisher universal 8 in 1 - p.. 27.09.2009. Univerzalni daljinski pilot Univerzalni daljinski pilot 06.10.2008. Vivax imago 2960 problem sa daljinskim upravljacem 23.09.2012. sifre za daljinski PILOT za televizore VIVAX i MA.. 08.02.2009. univerzalni daljinski pilot (supertel)kako memori. Date Header Text; 10-03-2016: Писах ти на лични . 10-03-2016: Без микроконтролер и подходящ софтуер - работата няма да стане

UNITEL Pilot Remote Controls - eliztech

1. telecomanda pilot supertel - Aici e raspunsul
  2. Manual utilizare telecomanda Pilot Supertel - Aici e
  3. Coduri telecomanda Pilot Supertel - Aici e raspunsul
  4. Codes Pilot Supertel Urc2002 2
  5. PILOT URC 2002-P lista kodova - Elitesecurity

[es] - PILOT URC 2002-P lista kodova - elitesecurity

1. Bonjour, j'ai une telecommande PILOT SUPERTEL - Comment Ça
  2. telecomanda universala - Aici e raspunsul
  3. Code de telecommande pilote - Comment Ça March
  4. Telecomanda - Aici e raspunsul! - MyExpert

Video: Stie cineva codul de la TV THES pentru telecomanda SUPERTEL