Home

Am prietena dar imi place alta fata

Am o prietena cu care vorbesc non-stop prin sms'uri, ea ma place dar eu plac o alta fata. Ce sa fac:S Sa nu-i dai sperante false si sa-i arati ca tii la ea doar ca prietena/amica.Sa nu-i zici niciodata ca iti place de ea si nu incerca vreodata s-o folosesti.Eu am placut un baiat pe care l-am crezut cel mai bun prieten al meu si s-a folosit de mine cand mi-a dat sperante false ca ma place.Se. Eu am 15 ani si la mine in cartier este o fata care a inceput sa imi placa foarte mult singura problema este ca nu stiu daca ea ma place.Ea are 13 ani. Pana acum nu am avut nici o prietena si sunt destul de timid dar nu in cazul in care sa nu pot sa port o conversatie doar ca nu sunt sigur daca sa ii spun ca imi place de ea sau nu Sal. uite am si eu o problema si nu stiu cum sa procedez mai binepoate o sa-mi dati voi un sfat care o sa ma ajute mai mult. Pai am cunoscut o fata draguta mai recent si chiar am iesit cu ea si voiam sa fim impreuna doar ca atunci cand am hotarat sa-i spun ca imi place de ea nu stiu cum s-a facut si mi-a luat-o inainte si imi zice ca sunt un tip ok si dragut si ar trebui sa ramanem amici. Imi place foarte mult de un baiat care face parte din grupul nostru de prieteni, dar el e indragostit de alta fata..Am iesit azi cu el si cu cativa prieteni si s-a comportat foarte frumos cu mine,ma mai lua in brate,ma mai baga in seama.el este si genul mai prietenos cu toata lumea deci nu cred ca a insemnat nimic pentru el, a fost doar din prietenie.Nu este timid si este genul care daca are. Imi place de o fata, dar ea nu da semne ca ma place. Ce trebuie sa fac ca s-o cuceresc? Cum sa cuceresti o fata?Cand iti propui sa cuceresti o fata care iti place, trebuie sa tii cont in primul rand de varsta ei. Desi unele reguli se aplica in general, la orice femeie, exista unii pasi care trebuie omisi cand vine vorba de o adolescenta sau de o femeie mai in varsta decat tine.Cum sa cuceresti.

Am 15 ani, sunt fata si am o prietena foarte buna, cu care ma inteleg ca o sora. Problema e ca eu sunt mai copilaroasa si imi arat atasamentul fata de o persoana. Am observat insa ca ei nu ii plac anumite gesturi, atunci cand le fac eu, dar daca le face alcineva nu o deranjeaza La mine insa, situatia a fost diferita, pe o fata o iubeam, dar pe alta o doream. Acum am 24 de ani dar aveam 22, cand am cunoscut-o pe Alina, o fata de 18 ani cu zambet de copila si cu o privire inocenta. Era o fata frumoasa, josuta, bruneta cu ochi caprui si cu parul ondulat. Era o fata linistita si foarte rusinoasa, imi aduc aminte cand. hmm imi imaginez prin ceea ce treci,imi pare rau si sincer cred ca ar trebui sa vorbesti cu prietena ta,spunei ce simti,poate asa o sa iti fie mai usor,cu fostul ai jucat falseasta data spunei adevarul,din cate ai povestit iti e prietena adevarata,nu lasa sa se strice aceasta prietenie astazi e greu sa ai un prieten adevarat,sti cum se zice baieti sunt o mie dar un prieten adevarat nu gasesti. Lasa sa se inteleaga ca.ti place de ea, da nu in genul uite ti.am luat un trandafir, dar nici vrei sa fii prietena mea?. Oleaca la mijloc, o gluma, un compliment, una calda, alta rece. Deci hai cu tupeu si bafta! LE: Chiar daca nu iese, peste 10 ani ai sa razi cu sotia pe o banca, in parc de toate povestile astea Imi place de ea, dar nu stiu daca ma place..plus de asta, am un stil... Habar n-am de unde sa incep..totusi am sa incerc. Sunt baiat, am 15 ani, clasa a 9-a.Pana in prezent nu am avut nici macar o prietena, nu pot sa spun ca sunt un tip urat, dar am fost timid, si mai sunt..dar mi-am revenit cat de cat, pot sa port o conversatie cu o fata cat.

Am o prietena cu care vorbesc non-stop prin sms'uri, ea ma

buna! ei bine nu stiu ce sa-ti spun , de ex daca el vb cu ea de mai mult timp si zice ca tine la ea atunci nu ar fi frumos sa renunte la realatie doar pt k te place , poate te place dar nu se stie poate sa fie o chestie trecatoare sau nu si 2 s-ar putea ca in loc sa castigi ceva sa pierzi mai multe lucruri si prietena ta si pe el asta daca e doar ceva trecator insa daca il placi prea mult si. Intre timp am mai iesit cu o alta persoana, dar a fost un esec. Am visat ca fostul iubit era cu o alta fata (prietena mea cea mai buna) dar a venit langa mine si niste colegi il impingea peste mine si el de o data se rezema de mine (statea intins rezemat de genunchii mei) si mi-a spus la ureche (parea ca noi ne sarutam) si imi zicea ca fata.

Imi place de o fata dar nu stiu daca si ea ma place

1. IMI place de o fata.Dar nu stiu daca ea ma place pe mn si vreau sa aflu , sau sa o fac sa ma placa. Nu pot so intreb pt ca daca o intreb se supara pe mn ( ca am mai intrebato odata) deci vreau un mod de a afla( am incercat sa pun un prieten si o prietena sa o intrebe si si-a dat seama ca am puso eu)
  2. Imi place sa compun, sa pictez, sa cant la pian. De mica mi-au placut arta si excursiile, dar si inotul. Nu sunt o fata curajoasa, dar imi place sa fiu invingatoare. Imi place literatura, dar imi place nespus de mult sa aflu cat mai multe lucruri noi despree galaxii, comete, trecut. Imi plac fructele, legumele si lactatele. Ador jocurile sportive
  3. e, dar oricum pentru
  4. Si eu sunt intr-o situatie cam asa.imi place de un baiat de a 6 a si eu sunt a 5 a eu i-am zis ca il plac si prietenii lui zic ca ma place si m-a placut mereu, el spune ca nu si ca are prietena dar toti din scoala spun ca nu are prietena, si la scoala uneori se uita numai la mn,intr-o zi m-a chemat dupa vestiar dar nu m-am dus ca m-a chemat in soapta si apoi imediat s-a ascuns si uneori imi da.

Inca ceva, am si eu o problema in genul lui Alexandru, de curand mi-am facut o prietena dar de fiecare data cand ma intalnesc cu ea mai am putin si cad jos, nu ma pot stapanii, incerc sa discut cu ea dar nu prea imi iese, orice as vrea sa ii spun nu pot, mai am putin si zbor cand sunt langa ea dar nu ii pot spune ce simt, tin tot in mine parca. Fata îi deschide ușa, dar nu acceptă florile și îi spune cât de sărac este. Iar este chemat în studio să facă ceva, iar el fiind nervos că primește un mesaj de la prietena lui că nu are cum să fie cu el, că este sărac, cei 2 prieteni îl ajută să îi schimbe lookul și hainele și îl invită la un concert de al lor Daca am numit ca fiind prietenul meu pe viata, diabetul pot sa numesc fara a ma preface ca epilepsia este noua mea prietena cu care am sa imi impart viata de acum. Imi este greu si cu unul singur pe care il cunosc de 16 ani dar cu inca una tinara de 2 ani care nici nu se intelege bine cu cel mai batrin si uneori nici cu mine Ofteaza scurt si apoi ma priveste zambind larg,dar ceva din mine imi spune ca fata asta a suferit mult ! Eu:Am ajuns ! Cobor jos si merg sa ii deschid usa,luandu-i bagajul si intrand in casa .Acolo era gol,focul era aprins in semineu si pe usa era un bilet de la Lodo in care spune ca baietii au avut treaba si ele au plecat sa cumpere cele necesare 11 semne că o fată te place și cum să acționezi după ce afli. de alexander. Nu cred că există bărbat care măcar o dată în viață să nu se fi întrebat dacă are cumva vreo admiratoare secretă din rândul fetelor pe care le cunoaște sau dacă tipa pe care tocmai a cunoscut-o și cu care vorbește deja de 20 de minute, îl place.

Buna! Am 16 ani , sunt fata si am o problema. De puțin timp m-am mutat in alta tara , la început mi-a fost foarte greu, sa imi părăsesc prietenii, familia, acum m-am mai acomodat, dar tot imi este greu. Am prieteni si aici dar simt ca nu pot avea încredere in ei asa cum am in prietenii mei din tara natală I-am spus ca il voi suna daca mai am de facut drumuri, caci cel putin o vreme trebuie sa stau departe de sotul meu, sa ma mut la mama sau la o prietena si sa cuget in liniste daca imi pot ierta sotul.. Doru inca nu ajunsese acasa, dar nici nu l-am mai asteptat la fel ca alte dati

Ce faci cand iti place de o fata si nu ai rezultate

De la: timekeepergirl, la data 2011-02-17 22:43:06 Buna sunt Daniela si de ceva vreme ma framanta o intrebare.Este un baiat de care imi place foarte mult ne vedem zilnic la scoala,nu suntem colegi de an,e diferenta de aproape 3 ani intre noi.Eu sunt timida de felul meu si cred k si el e.Nu l-am vazut sa aiba vreo prietena,pare destul de retras,chiar singuratic,insa cand ne vedem ne salutam ne. Bună, am avut o prietenie de 6 ani, cu o fată pe care am cunoscut-o inca din liceu. toate bune si frumoase, am mai trecut peste certuri,mereu ea nu imi spunea de viata ei personală, de lucruri intime si eu mereu ii povesteam si ea ma asculta si de fiecare data cand o intrebam de ea nu imi spunea, asta m-a facut sa ma distantez fata de ea.

Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi. am o prietena foarte buna dar cu ea mama certat de 2 ori pt k mereu ma para la mama ei si mama ei ii splu mama mea si e si km suparatoare si ma km enerveaza uneori mai ales knd vine la mn k s ma scoata afara dar ink incerc k sa abtin k sa nu ne mai certam . Ce mi place? etcmama m-a pus sa dau la facultatea x.mie nu imi place x materie.etc. Si eu sunt intr-o asemenea situatie.Mai grav este ca eu am 30 ani.Nu stiu cum va ganditi voi la cei de 30 ani(ma refer la cei care au cam 15-16 ani) dar eu ma consider un pic batrana.Nu am fost un elev olimpic, m-am confruntat cu diferite colective. Imi palce mult grafica.umbre, lumini, linii, expresivitate, negru pe alb. Trebuie sa recunosc ca nu am fost niciodata prea buna la pictura, mereu puneam prea multa apa in culori sau nu reuseam sa le imbin cum trebuie, pana mi-am dat seama ca de fapt nu imi place deloc sa pictez (chiar daca ador sa admir picturi reusite) Se numeste Any Sarmasan si e prietena mea de vreo 8 ani. Nu ne-am vazut in ultimii 6 dar vorbim des pe internet. Ne-am cunoscut in redactia unui ziar clujean. Ea inaltuta, cu parul saten roscat si ochii albastri, cu un ten alb. O fata frumoasa ce venea in fiecare dimineata cu autobuzul, dintr-o localitate aflata la 40 de kilometri

In momentul de fata cu toate ca imi doream sa o am, simt ca am fost doar ca o prada pentru ea, un trofeu, a experimentat ceva cu un roman.De obicei, aici, in Anglia, genul asta de fete doar sunt curioase cand e vkrba de straini, apoi dupa ce se satura de tine, se intorc la englezii lor betivi si si care consuma iarba si altele, in marea. Am cunoscuto in clasa 1,nu imi amintesc prea bine cum era,dar imi amintesc ca nu ne suportam deloc:)).Doar prin clasa a 4 a am inceput si noi sa ne intelegem.Primavara radeam,iarna ne bateam cu zapada,vara nu ne vedeam,si toamna ne bucuram.Era super.Pana intr-o zi.Mi-am dat seama ca nu mai aveam cum sa ne intelegem,eu alesesem o cale iar ea alta.Credeam ca vom fii mereu prietene bune.Dar se. Capitolul 8:Prietena-sau nu,dor sau lipsa. Nu voiam sa reprezint inca un nume pe lista cuceririlor sale.Imi era greu sa am incredere in el,stiam ca nu va functiona,dar ma temeam sa nu ma indragostesc.Ba mai mult,ma temeam sa nu ma fi indragostit deja.Cat de proasta am fost sa accept,sa am incredere in cuvantul lui.Dar nu stiu ce se intampla cu. sunt casatorita de 10 ani.am nascut acum 9 ani,un baiat,si am descoperit ca ma insela..si-a facut poze si le-a pus pe calculator,iar ghinionul lui a fost sa imi apara pur si simplu sub nas acele poze..l-am iertat.sau am trecut peste,nu a mai fost nimic bine intre noi..apoi peste inca 2 ani la fel,mesaje pe telefon..niciodata nu a lipsit de.

Imi place foarte mult de un baiat care face parte din

Imi place mult Zafón, e un scriitor pe care vi-l recomand tuturor, merita citit. zile o suna pe o prietena de a ei,in care fostele amante ale aceluiasi barbat stau la aceeasi masa fara sa stie una de alta,dar stau la masa langa el si sotia lui,cea din urma fiind o victima colaterala. Dumnezeu inchide o usa dar deschide o fereastra. E miercuri seara, trecut de ora 8 si eu n-am plecat inca acasa. Si nici nu-mi prea vine sa plec. As avea ce sa fac prin oras, trebuie sa-mi iau bilete la Urma, as putea sa onorez invitatia la cina a unei prietene, as fi putut sa ma duc la teatru cu un alt grup de prieteni sau as fi putut sa ajung acasa mai devreme de ora 10 ( lucru care nu s-a mai intamplat de mult si care imi cam lipseste) LECTURA INTEGRALĂ A NOULUI TESTAMENT ÎN 44 DE ZILE. Astăzi, Luca de la capitolul 17 la capitolul 22. Capitolul 17 1. Şi a zis către ucenicii Săi: Cu neputinţă este să nu vină smintelile, dar vai..

Imi place de o fata, dar ea nu da semne ca ma place

mi place zambetul tau si chipul tau de copil ,Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci ;x sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea Sut o fire sociabila si imi place sa ascu problemele aparute si sa le rezolv, am serviciu stabil si locatia Sunt inalt la 1,80 m nu pot sa zic ca sunt cel mai puternic om dar sunt asa si asa Caut o fata serioasa pentru o relatie de lunga perioada si eventual casatorie nu am cine stie ce cerinte de la o fata dar vreau sa fie respectuoasa ca sa. Imi place sa gatesc. Gateam foarte mult cand lucram la matinal pentru ca eram libera toata ziua, dar si acum imi place sa stau in bucatarie. Imi place sa stau acasa, in cuib. Am perioade in care ies mai mult, dar sunt si perioade lungi in care imi gasesc linistea acasa. Daca am o perioada mai stresanta, imi rezerv o zi in care fac curatenie.

De ce nu am avut niciodata prietena? Pai sunt multe de spus.Se pare ca ultima explicatie ar fi ca nu am incredere deloc in mine. Alta explicatie ar fi cica as fi pretentios. Cum sunt eu Sunt un tip depresiv in particular si vesel/glumet in public cateodata.Nu zambesc,eventual rad,dar nu pra zambesc decat f rar Favoritele lunii august. Posted in Favorites by Beauty and a twist. Desi a inceput luna septembrie, temperaturile sunt inca mult prea mari pentru confortul meu ( aka I hate them ), asa ca toate produsele pe care le-am folosit au fost foarte basic si minimale. Pe fata nu mi-am pus prea mult machiaj si am reusit sa consum un gel de dus singura in.

Am 19 ani si am inceput sa vorbesc cu un baiat care insa are prietena. Imi spune ca ii place de mine si mie imi place de el, dar nu vreau sa intervin in relatia lui. Sunt derutata, nu stiu ce sa fac Atunci mi-am dat seama că îmi place de un tip de acolo, dar nu am făcut nimic pentru că o fată din grupu zicea că îi place de altă fată și chiar și eu credeam că e așa, cu toate că se cam băga în seamă cu mine. Tot atunci s-a sărutat cu fata aia iar a doua zi nu i-a mai dat niciun semn de viață, iar acum se dă la mine Imi place sa visez, asta ma prinde sa-mi formez o mica lume a mea unde sa-mi inchipui un viitor asa cum mi-l doresc, macar in vise totul este posibil! = )) Imi place sa pozez , asta cred ca e specific noua, fetelor. Imi place sa primesc complimente, flori (trandafiri), dar nu de la oricine. Sunt o persoana mai mult romantica, ador plimbarile. Nu spun ca nu-mi place cand am alaturi un barbat in toata firea, inalt si cu ochii albastri,dar eu prima data m-am indragostit de caracterul sau, de copilul din el, de tot ceea ce insemna EL si de tot ce imi spunea, si abia dupa de exterior. ♥ Poate acum, cand cineva citeste asta crede ca ma laud, dar nu, nu ma laud doar incerc sa fac si. De ce imi place sa impart cadouri si nu barbati. Traiesc intr-un oras cu cel putin 200.000 de locuitori,un oras mare,in teorie. In practica,nu am avut niciodata sentimentul ca este atat de mare,nu doar eu,ci majoritatea oamenilor pe care i-am intrebat despre acest lucru imi impartasesc parerea

Biografie. M-am născut în inima Codrilor Tigheciului, pe malul râului Tigheci, în satul Pleșeni din regiunea Cantemir. Acolo am copilărit pe o străduță mică cu doar 6 case, dar cu mulți copii în mahală. Eram năzbâtioasă când eram mică și făceam tot felul de șotii, iar cu păpușile nu mă prea jucam. Îmi plăcea să mă. » «Imi pare rau, dar nu am cum sa fac asta. Da. Cand am intrebat-o mi-a spus ca e un coleg care a vrut sa stie dak ajuns aksa in Aug 06, 2010 · Prietena mea,cea mai buna,de altfel,isi inseala sotul Eu stiu ca n-ar trebui sa scriu acesta aici,fiindu-i prietena,dar vreau sa aud niste sfaturi de la voi,cum sa ma comport cu ea,cum sa vorbesc,ce. Am o singură prietena, insăa ea spre deosebire de mine e haioasă, frumoasă şi tot ce vreţi voi, n schimb e sunt total opusul ei. Celelealte fete cred ca eu sunt o persoană morocănoasă şi cine ştie ce alte lucruri. Ceea ce e total neadevărat, poate par mai nici nu ştiu cum să spun diferită dar adevărul e că sunt timidp,

Am 15 ani, sunt fata si am o prietena foarte buna, cu care

Salut, imi place de o fata clasa 10 dar nu ne cunoastem, problema e ca nu prea intra nici pe mess, nici pe fb si in realitate nu stiu cum as putea- o aborda.Mi- e frica sa nu se sperie :)). Sfaturi,...? (mai mult Sotia mea ma inseala Sotia mea ma inseal

1 Aprilie – Ziua Pacalelilor

Pe una o iubeam dar pe alta o doream ⋆ Povesti Adevarate

Nu doresc sa intru in detalii, dar in meseria mea, fara maini sunt moarta, iar inainte de proba de tehnica imi oboseau mainile cumplit, anormal de repede. Salvarea mea a fost acest energoterapeut, care in 2 sedinte m-am ajutat sa imi revin. In afara de asta, am citit mult despre asta, deci stiu cam despre ce este vorba De la: alexlovesteaua, la data 2011-05-31 14:40:44 Nu credeam ca o sa apelez la asa ceva vreodata.Am 28 de ani.Sunt intr-o relatie cu o fata din 2004.Este o fata extraordinara,am fost primul ei prieten si singurul.Acum 2 luni,am cunoscut accidental o fata de 20 ani.Am vorbit pe mess,ne-am intalnit o data,si am descoperit o serie de chestii,care mi-au dat viata peste cap.Si ea ma place,mi-a. si mie imi place la nebunie un baiat dar el este impreuna cu cea mai buna prietena a mea iar eu nuj ce sa fak ca sai atrag atentia si el are prietena si ma ineleg super cu el si am incercat prin toate metodele sai spun intr-un fel ca mie imi plce imi place foarte mult de el dar cred ca o alta fata il place si sunt putin deprimata. sper.

12/02/2009 at 23:07. si eu am jucat ambele roluri :)), acum 2 luni eram personajul negativ , careia i a fost reprosat faptul ca iese cu un baiat la un suc si vorbeste cu el (nici nu se pune problema de flirt) si e amabila cu el si totusi are prieten si ce e si mai rau prietenul stia:O:)) si acum imi place un tip care are prietena, il stiu de mai mult , si am iesit cu el la un suc, dar i am. Sotul meu este de o alta origine si nu stau in Romania. A avut o relatie cu o fata pe care o aveam in casa, ma bate in fata copiilor, in momentul de fata am coastele rupte. Mi-a zis sa plec fara copii, ca sunt ai lui. 1 raspunsuri; Am 24 de ani si sunt mamica si sotie. M-am decis sa slabesc si sa fac o detoxifiere de cateva zile, doar cu apa

Imi place sa ii vad pe cei din jur fericiti. Daca pot ajuta si eu cu ceva, orice e perfect. Sunt veche. Cred in casnicie. Doar ca n-am avut noroc. Urasc certurile. Ador sa pregatesc ceva bun pentru cei dragi. Imi place sa fac surprize si cadouri, dar nu stiu cum sa reactionez cand eu sunt cea careia i se intampla lucruri frumoase Am avut si eu o prietena..era tot pt mne..dar ma uitat din cauza unei persoane care inainte nu o suportam nici una dintre noi.Acum realizez cat de greu e sati pierzi cea mai buna prietena.Imi lipsesc foarte mult acele momente minunate in care faceam tot felu de nazbitii.Eram ca doua surori de nedespartit,eram totul pentru ea si as vrea sa fie. Bobocica mea de fata a facut mai bine de 2 ani in urma cunostinta cu olita si a uitat de scutece pentru perioada zilei, ce tine de nopti iata inca se mai intampla sa ne salveze chilotei anti inundatii sincer am incercat fara ei doua veri insa era inca o lupta cu morile de vant asa ca am renuntat, las natura sa ma uimeasca - Nu stiu nici o Cosmina! Dar stiu ca o iubesti. De ce? A plecat de la tine cumva pentru un baiat? Doar esti fata, n-ai cum sa crezi in asa ceva, ai zis ca nu esti gay! - Auzi, hai gata, ca imi strici balul! - Te pui pe agatat? Vreo alta fata ceva? - Nu-s gay, da? Hai ca imi placeai, dar m-ai enervat

In lista de mai jos am cuprins o serie de idei de cadouri pentru cea mai buna prietena, in functie de ocazie si de diferitele tipuri de obiecte si lucruri, care s-ar dovedi utile la un moment dat. Daca prietena ta implineste 18 ani in lunile ce urmeaza, atunci cu siguranta doresti sa-i oferi un cadou special de majorat Si tot prima pe umărul căreia am plâns când m-a lovit câte o dezamagire. Dar tot timpul m-ai îndrumat sa găsesc răspunsurile inauntrul meu, nu te-ai repezit la comentarii care nu-si au locul sau concluzii pripite. Iti multumesc pentru ochii si zâmbetul pe care le-am mostenit, dar sa știi ca nu-mi place ca nu-s înaltă si creata Astazi am fugit prin ploaie. Si mi-a placut la nebunie. Intre lumina si intuneric, am simtit cum imi cadeau picaturile pe fata, pe gat, pe corp, si mi-am intis bratele si mi-am inchis ochii si m-am uitat in sus. Am simtit o eliberare - o alta senzatie intre miile pe care un om le are in fiecare secunda, un alt gand fulgerat intr-o secunda

prietena mea ⋆ Povesti Adevarate si povesti de dragost

Dupa o zi in care am simtit ca energia mea se canalizeaza in calcaiele picioarelor, din cauza unei raceli ce se incapataneaza sa nu imi dea pace, in care am incercat sa ma concentrez pe o documentare a unui concept nou, imi suna telefonul si vad ca buna mea prietena Karina, imi reaminteste pentru a 150 mia oara ca trebuie la ora 19 sa fiu. - Da, i-am zis ca-mi place, a fost totul super frumos, am fost in oras, am ajuns la el, ne-am futut si apoi la tigara mi-a zis ca el are prietena si ca ce face aici e doar o distractie. M-am simtit ca ultima curva, el nu avea nici un regret, nimic, mi-a zis ca daca mai vreau sa ne futem, el o face oricand doar ca nu vrea sa stie toata lumea

prima data ne-am intilnit intr-un club. ma interesa mai o prietena de-a ei. o bruneta cu fata de asiatica. si aia era tot din serbia, dar era mai finutza. am dansat cu ele ore in sir pina cind Emi m-a luat de mina si m-a dus in centrul ringului. asta a fost primul semn. prima miscare a ei. au fost citeva dansuri. nici ea nu stia sa danseze asa. Cateodata baiatul care iti place iubeste alta fata si iti pierzi increderea in tine:(Dar asta nu e bine:) deci..ti-o poti recapata! Exista si alti tipi mai cool care poate te plac:)si cu poate si el te place:> dar nu are curaj asa ca te face gelos cu o alta fata:) nu va faceti probleme:-j fiecare om isi gaseste jumatatea: In urma cu o luna eram in vizita la niste rude si acolo am intalnit un baiat de care mi-a placut, el avea deja prietena deci deja era inutil, dar imi ramasese gandul la el si oftam mereu. intr-o seara eram in fata blocului si cand sa mergem in casa am urcat 6 etaje mai repede si cand am intrat pe usa simteam ca imi sare inima din piept, m-am. Imi plac plimbarile, calatoriile, sunt pasionat de tehnologie, fotografie si de masini, ( am carnet , well nu e bmw e un Renault Clio ) , muzica ce o ascult e comerciala ca nu am de ales, dar imi place sa ies si prin cluburi cand am ocazia si sunt cinefil , nu imi scapa nici un film nou

Dar daca pur si simplu nu-ti place atunci cum faci, ironia sortii ajungi la cuvantul trebuie trebuie sa-ti placa, trebuie sa vezi ca altii sunt mai rau ca tine, trebuie sa-ti accepti conditiaeh uite ca nu vreau sa fac asta, nu vreau sa ma mint singur ca imi e bineam obosi O iubesti? imi pare rau pentru tine, caci iti vei da seama cine e, dar prea tarziu. Imi pare rau ca am invatat sa iubesc un imbecil, care ma ataca cu indiferenta.. da, sa stii ca indiferenta TA doare, rau. Meriti tot, dar si nimic, sa stii ca in momentul cand ea isi v-a da arama pe fata, eu voi fi langa tine sa te sprijin Lavinia este in clasa cu mine .Este o fata foarte cool .Imi plake foarte mult mult de ea.Lavinia locuieste in Corpadea.Este o persoana foarte generoasa ,miloasa,frumoasa,intr-un fel fitzoasa ,dar imi plake de ea foarte mult si daca va trebui sa ma mut la alta scoala cred ca as inebunii far ea langa mine,dar sper sa nu se intample asta.Lavinia are 10 ani ca si mine .Colegii spun ca ne potrivim.

Prietenul meu cel mai bun se dă la fata de care îmi

-Sigur mama,sunt inarmata cu tot ce imi trebuie,rad in sinea mea. Pa mama!-Pa draga mea! Am ajuns la scoala ca de obicei am intarziat vreo 10 minute mi-am cerut scuze si m-am asezat in banca.Era ora de fizica ascultam atenta sa inteleg. Deodata Emily, colega mea de banca si cea mai buna prietena imi distrage atentia:-Bai fata, sunt disperata iaar Eiiiiii La Multi Ani dragii mei, sper sa aveti un an superb , plin de bucurii , sanatate si mai ales sa aveti liniste sufleteasca ! Am zis de multe ori ca o sa ma apuc din nou de scris, dar de data asta chiar o sa o fac, pentru ca mi`e foarte dor de voi si pentru ca imi place sa stau aici cu voi si sa va povestesc ce s`a mai intamplat, ce urmeaza sa se mai intample . Nu-mi place Push ( ultima racneala, aaaa pardon melodie, a lui Enrique Iglesias), dar o ascult in draci. E chiar grav, ca am ajuns sa o si fredonez Nu-mi place deloc, dar DELOC, sa cetesc carti in metrou, autobuz sau tramvai (ca in tren sau avion e alta mancare de peste). Ei, dar cum va explicati ca m-am trezit aseara in 41 citind de zor

Imi place de ea, dar nu stiu daca ma place

1. eata si nu prea pot sa scriu :)) deci voi scrie mai multe mai tarziu sau daca nu maine dar pana atunci va pooop pe toti!!!!!Sper sa gasesc un subiect pana atunci!!!!
  2. Jobul imi place si imi aduce si stabilitate financiara, dar e foarte obositor. Asadar am inceput iar sa trimit peste tot cv-uri pentru un job cum il numeste Florin normal. De vineri si pana luni seara plecam in Delta- first time for the two of us
  3. Magazinul care v-a tinut in suspans, macar pe prietena mea, careia ii era adresat cadoul, este Sundayoutfit, de la ei am primit martisorul cel dulcic. Magazinul mi-a atras atentia mai ales prin designul curat, cred ca ar fi un bun exemplu de design web2.0. Imi place mult modul in care sunt prezentate tricourile, fara cuvinte, fara prea multe explicatii, doa
  4. Am doar cuvinte de lauda la adresa lui , si imi pare rau ca mie nu mi-am mai pastrat unul , am adus acasa , dar le-am facut cadou :) 12. Solutie de curatare Avon Solutions . O relatie de lunga durata am avut cu acesta , mai bine de un an , nu am nimic de reprosat la adresa lui , mi-am dorit sa-mi curete tenul , asta a facut
  5. e inca de la inceput. Si te rog sa nu ma vorbesti de rau dupa ce citesti articolul, nu de alta dar nu imi place sa sughit. Azi am sa vorbesc cu tine, cel care isi spune in gand ca e cel mai mare mascul dintre toti, mai ales tu, cel care ai fost parasit si abandonat de prietena ta

Salut am 13 simpatizez de mult timp un baiat de 15,dar nustiu daca el ma mai simpatiziaza dar la inceputul verii ni-am sarutat apoi nu pre am vorbit acum o prietena de a mea il simpatiziaza si el sa sarutat cu ea dar cred ca sa batut joc de ea.cind ma vede se uita lung la mine.eu cred ca daca as petrece mai mult timp in compania lui el iara mar simpatiza.....ce sa fac?pareria voastra chiar. Fata blonda a citit`o : Imi pare rau,puisor.Nu vroiam sa te fac sa suferi.Regret nespus.Nu,nu o iubesc pe prietena ta.Pe tine te iubesc! Ai considerat`o mai importanta ca mine si asta imi dovedeste ce suflet nobil ai.Ne vom revedea curand,iubire si ne vom iubii asa cum sufletele noastre ar fi vrutinca intre vii Buna, incerc si eu sa imi fac singura o ie dar nu gasesc materialul potrivit. Am luat o panza topita dar din nefericire este prea deasa si nu vad bine firele, si nici nu se intinde bine la calcat. Citisem undeva ca materialul ar trebui sa contina cam 14-16 fire pe cm. Imi poti spune te rog unde pot sa gasesc materialul potrimit. Multumesc Cand am ajuns acasa am vazut ca am luat altceva, dar oricum acel ulei nu l-am mai vazut aici la raft. Spuma aceasta insa imi place mult, desi are parfum cam pe la jumatatea listei de ingrediente. Nu trebuie aplicata decat o bobita care odata frecata intre palmele umede se transforma intr-o spuma abundenta, exact la fel ca gelul pentru ras Bun.Am sa imi spun Lala.Ieri am zis ca azi imi fac un blog nou,caci mai am unul.Aici voi visa.Voi spune ce as fi facut in alte situatii.Ma voi plange cand mi se va intampla ceva.Voi rade cand totul va fi ok.Voi cere si ajutor probabil..daca voi primi,adica daca voi fi citita.E ora 00:09,si e duminica dimineata de acum.Ma uit la rma,scriu pe.

imi place foarte mult de el dar el este cu alta

1. te, ca doar de'aia sunt prietenii mei :)) In alta ordine de idei, Y i-a zis lui X ca daca pana la varsta de 24 de ani nu gaseste o femeie cu care sa se casatoreasca, atunci o va cere in casatorie pe X.
  2. te de o alta discutie pe care o aveam acum un an , pe aceasi tema insa cu dorinte diametral opuse. I-am adus a
  3. -fenicul. Nu imi place dar voi dati-i o sansa-muraturile facute. Daca nu le-ati pus, mai puteti mura varza (eu o toc si pun cate un borcan, fix cat consum eu). Mai am in borcan 2 gogonele, le-am baut si zeama. Pt cine a pus pepenei la murat, aveti iar invidia mea. La anul voi pune si mai multe gogonele roz - best of the best
  4. raluca-teodora a facut testul Ghiceste numele de familie ale vedetelor: Te pricepi la vedete. Ai raspuns corect la majoritatea intrebarilor. Fa si tu testul, vezi ce-ti iese! Publicat de Lady Raluk la 04:34 0 comentarii

EU ! Care ma vopseam in fiecare luna. Da...stiu, nu a fost bine acum regret , oarecum mi-am distrus parul fiidca acum imi cade enorm de mult . dar asta e o alta poveste . Am ochii caprui . o fata nustiu cum, fiindca nu mi-am dat seama niciodata care este cu adevarat forma fetei mele. Chiar nu pot.. nu stiu de ce. In singuratate, ma simt ca un bunic cu povesti inutile. Nu imi sunt suficienta mie insumi. Desi caut singuratatea cateodata, pentru ca imi place sa stau de vorba cu mine, sa imi dau niste raspunsuri, sa ma regasesc, sau sa meditez asupra vietii si a oamenilor, imi este greu sa o accept, cu impacare, ca facand parte din destinul meu Poate ca nu toti credeti asta. Poate ca nimeni nu crede asta. Dar eu am crezut-o. Era septembrie, 2015, deci acum doar cateva luni. Pentru a treia oara in viata si a doua oara in 2015, am facut entorsa in timp ce jucam baschet la scoala. Imi place foarte mult baschetul si, pana acum doi ani, am jucat constant timp de 4-5 ani. Ma rog